GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål på fot (dds) 4925083
nr 492 5083
Skål på fot (dds)
Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1950-60-tal, grönt glas, höjd: 22 cm, diameter: 25 sign. h 862/250
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 oktober 2007
29/10 15:28:29